Anasayfa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mutlu bir gün

mutlu bir gün Empty mutlu bir gün

Mesaj tarafından HarryPotter Perş. Ekim 25, 2007 9:20 am

geçen gün tüm gün süren bir koşuşturmanın ardından arkadaşımla dolaşmaya vitrin bakmaya çıktık hava çok güzeldi hafif esen rüzgar ve akşam serinliği.....arkadaşıma uzun zamandr içinde bulunduğum bunalımı anlattm.hayat kurallar insanlar herşey boğmaya başlamıştı beni kaçmak istiordm uzaklaşmak.......
arkadaşım beni sonuna kadar dinledi senin sorunun başkalarını çok önemsior olman dedi.biraz rahat ol......
demesi kolay dedim içimden,arkadaşım kolumdan tuttu gel dedi,şu kaldırıma oturalım biraz.hemen itiraz ettim elalem ne der die boşver elalemi gel dedi. oturduk kaldırıma geçen arabaları saydk 150 tane araba geçti önümüzden insanlar tuhaf tuhaf baktı bize.umursamadm hayatımda ilk kez bak dedi arkadaşım şu binaları görüormusun nekadarda yüksek.evet dedim ama bak ayağa kalkınca nasılda küçülüorlar dedi.haklısın dedim.işte senin sorunlarında böyle ayağa kalkınca daha küçük görünecek dedi.gülümsedim.ha şöyle hadi kalk gidelim dedi teşekkür ettim ona sonra ayağa kalktım sorunlarım gerçektende çok küçük göründü bana.ve o gün uzun zamandr yaşadığım en ğüzel
HarryPotter
HarryPotter
Admin
Admin

Erkek

Özelliklerim
Ruh Halim: Süper Süper
Forum Katılım %si:
mutlu bir gün Left_bar_bleue1000/1000mutlu bir gün Empty_bar_bleue  (1000/1000)

http://hptr.realbb.net

- Similar topics